Ambalajlama Hizmeti

Evden eve nakliyat firmalarının bir kısmının nakliye işlemi dışında uzmanlaştığı başka bir alan daha vardır bu da eşya ambalajlamadır. Ambalajlama hizmeti çoğu nakliye firması tarafından eşya nakil işlemi öncesi gerçekleştirilen ön çalışma olarak görülse de çoğu müşterimiz tarafından Bintaş Nakliyat güvencesiyle paketleme hizmeti de talep edilebilmektedir. Sağlıklı bir nakliye hizmeti için eşya paketleme oldukça önemlidir. Bintaş Nakliyat olarak verdiğimiz diğer tüm hizmetlerde olduğu gibi eşya ambalajlama hizmetini de profesyonel teknik ekibimiz, özel ambalajlar ile eşyalarınızın kırılganlık ve hassasiyet durumuna göre özenle yapmaktadır.

Eşya paketleme işlemi sıradan bir işlem gibi görünebilir ancak özellikle nakliye sırasında eşyalarınızın başına herhangi bir şey gelmemesi için ambalajlama hizmeti profesyonel bir ekip tarafından yapılmalıdır. Düzgün paketlenmeyen veya kalitesiz malzeme ile paketlenen eşyalar nakliye sırasında açılarak veya yırtılarak maddi anlamda zarar örmenize neden olabilir. Ambalajlama hizmeti yalnızca nakliye önceleri verilmeyip eşyalarını uzun süre kullanamayacak olan örneğin yurt dışına çıkıp bir müddet evine dönemeyecek olan müşterilerimiz tarafından da talep edilebilmektedir. Bintaş Nakliyat olarak eşyalarını tozlanma ve buna bağlı oluşabilecek bozulma ve yıpranmalara karşı korumak isteyen müşterilerimizin ambalajlama hizmeti kapsamında profesyonel olarak hizmet aldıkları ilk firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz.

Firmamız ambalajlama hizmeti dışında bireysel anlamda evden eve nakliyat, şehir içi nakliyat, şehirlerarası nakliyat, asansörlü taşımacılık, özel eşya nakliyatı, ekspertiz hizmeti de vermektedir.  Kurumsal nakliye çözümlerimizi ise şehir içi ofis taşımacılığı, şehirlerarası ofis taşımacılığı, kurumsal ofis nakliyatı, ofis ve büro taşımacılığı, kurumsal şirket taşıma, banka taşımacılığı, mağaza taşımacılığı olarak sıralayabiliriz. Depo taşımacılığı, tekstil taşımacılığı, askılı tekstil nakliyatı, parsiyel nakliyatı, sigortalı nakliyat, laboratuar nakliyatı hizmetlerimizi de diğer çözümler başlığı altında sunmaktayız.

Ambalajlama hizmeti ve almak istediğiniz diğer tüm hizmetleri Bintaş Nakliyat güvencesi ile almak istiyorsanız iletişim bölümündeki telefon numaralarımız aracılığı ile bizimle irtibata geçebilir, fiyat talep formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurabilirsiniz. Alanında uzman teknik ekibimiz yardımı ile müşteri memnuniyeti garantisi içinde ambalajlama hizmeti almak için derhal bize ulaşın.

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu