Ekspertiz Hizmeti

Evden eve nakliyat ve diğer tüm nakliyat işlemleri öncesi verilmesi gereken önemli bir hizmet olan ekspertiz hizmeti, nakliye öncesi firma tarafından gönderilen uzmanın nakliye işleminin yapılacağı alana gelerek nakliye işlemini tabiri caizse kağıt üzerinde gerçekleştirmesi demektir. Taşınacak olan eşyanın cinsi, miktarı, yapısı ve buna bağlı olarak nakliye öncesi eşyaların paketlenmesi için gereken özel ambalajın cinsi ve nakliye sırasında kullanılacak personel sayısı ile eşyanın hangi özellikteki nakliye aracı ile taşınması gerektiğine kadar ekspertiz raporunda geniş bilgiler halinde sunulur.

Ekspertiz hizmeti ile nakliye hizmeti sırasında oluşabilecek olası olumsuz durumlar daha işlem başlamadan ortadan kaldırılarak güvenli ve hızlı bir eşya nakil işleminin önü açılır. Bintaş Nakliyat firması olarak yıllardır kaliteyi ve güveni müşteri memnuniyeti çerçevesi içinde ayağınıza getiriyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana ilkelerimizden asla taviz vermedik. Hizmet yelpazemiz içinde bulunan tüm başlıkları kalite standartlarında güven içinde siz değerli müşterilerimize sunduk.

Bintaş Nakliyat firması olarak sunduğumuz bireysel çözümler ekspertiz hizmeti ile tabi ki sınırlı değil. Bu alanda evden eve nakliyat, ambalajlama hizmeti, asansörlü nakliyat, şehirlerarası eşya taşımacılığı, şehir içi eşya taşımacılığı hizmetlerini de Bintaş Nakliyat güvencesi ile sunmaktayız. Kurumsal hizmetlerimiz ise ofis ve büro nakliyatı, kurumsal ofis nakliyatı, şehir içi ofis taşımacılığı, şehirlerarası ofis taşımacılığı, banka taşımacılığı, kurumsal şirket taşıma, mağaza taşımacılığı olarak listelenmektedir. Tekstil taşımacılığı, depo taşımacılığı, askılı tekstil taşımacılığı, parsiyel nakliyatı, sigortalı nakliyat, laboratuar nakliyatı hizmetlerimiz ise sunduğumuz diğer çözümler arasındadır.

Ekspertiz hizmeti ile nakliye işlemi öncesi olası aksaklıkların hesaplanarak giderilmesi ve daha güvenli ve hızlı bir eşya nakil işleminin gerçekleşmesi hem firma hem de müşteri için oldukça önemlidir ve bu önemli misyon işinde uzman profesyoneller tarafından gerçekleştirilmelidir. Bintaş Nakliyat güvencesi ile ekspertiz hizmeti alarak tarafınıza detaylı bir raporun sunulmasını istiyorsanız, bizlere iletişim bölümümüzdeki telefon numaraları, form veya fiyat talep formunu tam ve doğru bir şekilde doldurarak ulaşabilirsiniz.

Unutmayın, eksiksiz ve güvenli bir nakliyatın ilk aşaması ekspertiz hizmetidir ve bu hizmet Bintaş Nakliyat güvencesi ile alınır.

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu