Özel Eşya Nakliyatı

Evden eve nakliyat firmaları birçok konuda hizmet veririler bunlardan biri de şahsi ve önemli olduğunu düşündüğünüz eşyalarınızın nakliyesi için oluşturulan özel eşya nakliyatı hizmetidir. Bu hizmet yine diğer nakliye hizmeti ile benzer standartlarda verilir. Ekstra önem verdiğiniz ve taşınırken daha hassas olunmasını istediğiniz eşyanızın Bintaş Nakliyat olarak alanında uzman kadromuz ve son teknoloji ürünü ekipmanlarımız ile paketlenerek nakliyeye hazır hale getirilmesini ve güven içinde kapalı kasa nakliye aracımıza yüklenerek taşınmasını sağlıyoruz. Dilerseniz özel eşyanızın taşınması öncesi eşyanızın ekstra teminat altına alınması ve nakliye sırasında oluşabilecek herhangi bir problemin maddi karşılığının alınabilmesi için firmamızda sigortalı nakliyat seçeneği ile özel eşyanızın taşınmasını talep edebilirsiniz.

Bintaş Nakliyat olarak özel eşya taşıma hizmeti dışında bireysel anlamda evden eve nakliyat, şehir içi nakliyat, şehirlerarası nakliyat, asansörlü nakliyat, ambalajlama hizmeti, ekspertiz hizmetleri de vermekteyiz. Kurumsal hizmetlerimiz ise; ofis ve büro nakliyatı, kurumsal ofis nakliyatı, şehir içi ofis taşımacılığı, şehirlerarası ofis taşımacılığı, kurumsal şirket taşma, banka taşımacılığı, mağaza taşımacılığı olarak sıralanmaktadır. Tekstil taşımacılığı, askılı tekstil taşımacılığı, depo taşımacılığı, parsiyel nakliyatı, sigortalı nakliyat, laboratuar nakliyatı hizmetlerimiz ise diğer çözümler başlığı altında listelenmektedir.

Özel eşya nakliyatı işlemleriniz alanında uzman teknik personellerimiz tarafından büyük bir titizlik ve özveri içinde gerçekleştirilir. Ekibimiz diğer tüm nakliye işlemlerinde olduğu gibi nakliyatın yapılacağı alana gelerek ön çalışma yaparlar. Yapılan çalışma ile özel eşyanızın türü ve boyutu göz önünde bulundurularak paketleme işlemine geçilir ve kapalı kasa aracımıza özel eşyanız özenle yerleştirilir. Bina numaranıza ve eşyanızın boyutuna göre asansörlü nakliye hizmetini de tercih edebilirsiniz. Böylece daha güvenli ve hızlı bir eşya nakil işlemi gerçekleşmiş olur.

Bintaş Nakliyat olarak özel eşya nakliyatı işlemleriniz ve diğer tüm hizmet türlerinde en hızlı ve güvenli hizmeti müşteri memnuniyeti içinde siz değerli müşterilerimize verebilmek için yola çıktık. Bizlerden profesyonel anlamda nakliye hizmeti almak için web sitemizin iletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilir, fiyat talep formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurabilirsiniz.

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu