Laboratuvar Nakliyatı

Laboratuar nakliyatı diğer hizmet alanlarımız gibi Bintaş Nakliyat tarafından verilen profesyonel hizmetlerden biridir. Laboratuarda bulunan ve nakli istenen eşyalar kırılganlık yapısı oldukça yüksek cam ile türevlerinden üretilen cisimler olduğu için ve burada araştırma amaçlı kullanılan teknik cihazların da hassas yapıda olmaları nedeniyle yapılacak olan nakliye çalışması büyük bir titizlik ve ustalık gerektirmektedir. Araştırma konusuna göre laboratuarda elde edilen içeriklerin sıvı veya katı özellikte olmaları ve uzun çalışmalar sonucu elde edilmiş olmaları bu maddelerin taşınmasında ve korunmasında daha fazla önem verilmesi gerektiği anlamına geliyor. Dolayısı ile bu maddeleri ve diğer laboratuar eşyalarının nakliyesi öncesi profesyonel bir ekibin özel ambalajlar ile çalışma sahasına gelerek paketleme işlemini tam ve eksiksiz bir şekilde yapmaları gerekmektedir. Bu işlemi yapacak olan ekibin tecrübeli ve iş disiplinine sahip bir ekip olması gerektiği tüm bu durumlar göz önüne alındığında kendiliğinden ortaya çıkmaktadır. Bintaş Nakliyat olarak yıllardır Laboratuar Nakliyatı ve diğer tüm akil işlemlerinde bilinçli ve özverili çalışmalar yürütüyoruz. Alanında uzman teknik ekibimiz ve iş muhteviyatına göre belirleyip kullandığımız teknoloji harikası ekipmanlarımız ile kurulduğumuz günden bu yana kalite ve güvenden ödün vermeden müşteri memnuniyeti çerçevesinde profesyonel bir çalışma sunduk ve sunmaya devam ediyoruz. Geçen yıllar içinde siz değerli müşterilerimizin talepleri ve eleştirileri doğrultusunda hizmet yelpazemize ve politikamıza yön vererek nakliye sektöründe zirveyi paylaştık. Bu gün geldiğimiz noktada nakliye sektöründe çıtayı sürekli yükselten ve bayrağı elinde bulunduran firmalar arasına yerleştik.

Laboratuar nakliyatı dışında sigortalı nakliyat, parsiyel nakliyat, askılı tekstil nakliyatı, depo taşımacılığı, tekstil taşımacılığı alanlarında da kalite standartlarında hizmet verirken kurumsal ve bireysel müşterilerimizi de unutmadık. Bireysel çözümler başlığı altında evden eve nakliyat, şehir içi nakliyat, şehirlerarası nakliyat, ekspertiz hizmeti, ambalajlama hizmeti, özel eşya nakliyatı, asansörlü taşımacılık hizmetlerimizi sunduk. Kurumsal müşterilerimiz için ise; kurumsal ofis nakliyatı, ofis ve büro nakliyatı, şehir içi ofis taşımacılığı, şehirlerarası ofis taşımacılığı, banka ve mağaza taşımacılığı, kurumsal şirket taşıma hizmetlerini Bintaş Nakliyat garantisi ile siz değerli müşterilerimize sunduk.

Bizlerden laboratuar nakliyatı ve diğer hizmet alanlarımızda profesyonel yardım almak istiyor ve Bintaş Nakliyat kalitesini sizde yaşamak istiyorsanız telefonlarınızı bekliyor olacağız.

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu