Şehiriçi Eşya Taşımacılığı

Bulunduğunuz şehirde başka bir semte veya başka bir mahalleye taşınmak isteyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda taşınma işleminizi kişisel çabalarınızla yapmak yerine şehirlerarası nakliyat işlemlerinde de olduğu gibi profesyonel bir firma yardımı ile yapmalısınız. Taşınmak istediğiniz yeni sokağınızın aynı şehirde olması ve mesafenin kısa olması nakliye işlemini tek başınıza yapabileceğiniz izlenimini oluştursa da eşyalarınızın ve kendinizin sağlığı için evden eve nakliye işlemini profesyonel bir ekip eliyle yapmalısınız. Şehir içi eşya taşıma ve diğer tüm eşya taşıma işlemleri için yıllardır müşterilerimiz tarafından tercih ediliyoruz. Bintaş Nakliyat firması olarak kurulduğumuz günden bu yana hizmet yelpazemizi ve fiyat skalamızı müşteri memnuniyeti çerçevesinde oluşturduk. Bizler nakliye sektöründe belli bir yol kat etmiş tecrübeli ve güçlü bir firmayız.

Bintaş Nakliyat olarak şehir içi eşya taşıma dışında bireysel, kurumsal ve diğer çözümlerimiz ile kurulduğumuz günden bu yana müşteri memnuniyeti çerçevesinde alanında uzman teknik kadromuz ve teknoloji harikası ekipmanlarımız yardımı ile hizmet veriyoruz. Verdiğimiz bireysel hizmetler; evden eve nakliyat, şehirlerarası nakliyat, şehir içi nakliyat, ekspertiz hizmeti, ambalajlama hizmeti, asansörlü taşımacılık, özel eşya nakliyatı olarak listelenmektedir. Kurumsal hizmetlerimiz ise; kurumsal ofis nakliyatı, ofis ve büro nakliyatı, mağaza taşımacılığı, banka taşımacılığı, kurumsal şirket taşıma, şehirlerarası ofis taşımacılığı, şehir içi ofis taşımacılığıdır. Laboratuar nakliyatı, sigortalı nakliyat, parsiyel nakliyat, askılı tekstil nakliyatı, depo taşımacılığı ve tekstil taşımacılığı diğer hizmet alanlarımız içinde yer almaktadır.

Bintaş nakliyat firmamızdan profesyonel yardım almaya karar verip bize ulaştıktan sonra ekimiz eşyalarınızın taşınacağı alana gelerek ön çalışma yaparlar. Eşyaların miktarı ve hacimleri ile ilgili çalışma yapıldıktan sonra paketleme işlemine geçilerek eşyalarınız. Özel ambalajlar ile korunaklı hale getirilir. Çizilme ve kirlenmelere karşı korunan eşyalarınız kapalı kasa nakliye aracımıza yerleştirilerek şehir içi eşya taşıma işlemi başlatılır. Sonrasında yeni yaşam alanınıza getirilen eşyalarınız aynı hassasiyetle odalarınıza yerleştirilir.

Bizlerden profesyonel yardım almak istiyorsanız iletişim bölümümüzdeki numaralar aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz. Fiyat talep formunu doldurarak da bizimle iletişime geçerek üstün nakliye hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu