Şehirlerarası Ofis Taşımacılığı

Bazen yeni bir şehirde yaşamanız gerekebilir. Farklı nedenlerle ortaya çıkan bu durum karşısında hâlihazırda yaptığınız işinizi de eviniz ile birlikte bu yeni şehre taşımanız gerekebilir bu gibi durumlarda sıradan nakliye firmaları ile çalışmak yerine işinin ehli profesyonel nakliye firmaları ile yeni iş yerinize ofisinizi taşımalısınız. Bizler Bintaş Nakliyat olarak yıllardır kalite ve güven ilkeleri içinde müşteri memnuniyet garantili hizmet vermekteyiz. Şehirlerarası ofis taşımacılığı hizmeti sırasında taşınacak olan eşyalar standart ev eşyalarıyla kıyasla daha çok hassasiyet gösterilmesi gereken eşyalar olabilir. Alanında uzman teknik çalışanlarımız kırılganlık yapısı yüksek olan bu tarz eşyaların paketleme ve ambalajlama işlemlerini büyük bir titizlik ve özel ambalaj seçimini eşyaya göre seçerek profesyonelce yapmaktadırlar. Ofis taşımacılığı konusunda yaşanması istenmeyen bir durum da nakliye işleminin gecikmesidir. Geciken nakliye işlemi müşteri kanadında hem maddi hem manevi birçok olumsuzluklara yol açabilir. Bintaş Nakliyat olarak faaliyet gösterdiğimiz tüm hizmet alanlarında söz verdiğimiz gün ve saatte nakliye işlemini yerine getirerek siz değerli müşterilerimizden tam not alıyoruz.

Şehirlerarası ofis taşımacılığı ile birlikte kurumsal anlamda verdiğimiz diğer hizmetler; kurumsal ofis nakliyatı, ofis ve büro nakliyatı, şehiriçi ofis taşımacılığı, kurumsal şirket taşıma, banka taşımacılığı, mağaza taşımacılığıdır. Bireysel anlamda da hizmet veren firmamız; evden eve nakliyat, asansörlü taşımacılık, ambalajlama hizmeti, özel eşya nakliyatı, ekspertiz hizmeti, şehir içi eşya taşımacılığı, şehirlerarası eşya taşımacılığı alanlarında Bintaş Nakliyat güvencesi ile hizmet vermektedir. Tekstil taşımacılığı, depo taşımacılığı, askılı tekstil nakliyatı, parsiyel nakliyat, laboratuar nakliyatı, sigortalı nakliyat alanlarında da hizmet veren firmamız tüm nakliye çözümleriniz için bir telefon kadar uzağınızdadır.

Bintaş Nakliyat olarak sunduğumuz bütün hizmetlerde teknik ekibimiz eşya nakil işleminin yapılacağı bölgeye giderek ön çalışma yaparlar ve nakil işlemi yapılan n çalışma ve eşya paketleme işlemleri sonrası daha sağlıklı ve hızlı bir şekilde tamamlanır.

Şehirlararası ofis taşımacılığı alanında firmamızdan profesyonel hizmet almak için iletişim bölümümüzdeki telefon numaralarımızı tuşlayabilir, buradaki formu doldurabilir veya fiyat talep formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurarak bize gönderebilirsiniz.

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu