Müşteri Görüşleri

Nilgün Özipek

Öncelikle İstanbul’dan Ankara’ya taşınma sürecimde bana desteklerini her saniye veren Bintaş Nakliyat’a teşekkür ederim. Evimi işimdeki tayinimden dolayı hızlıca taşımam gerekiyordu. Bu süreçte eşyalarımın en iyi şekilde paketlenip ambalajlanması, eşyalarıma özel araçlarının olması ile nakliyatımı sağlıklı şekilde gerçekleştirdiler. Sizde şehirler arası nakliyat firması arıyorsanız bir dakika düşünmeden Bintaş Nakliyat’a ulaşabilirsiniz.

 

Kenan Dinç

İstanbul’daki evimi memleketim olan Erzurum’a taşımam gerekiyordu. Belirttiğim tarihte personelleri geldi ve eşyalarımın paketleme ambalajlanması gerçekleşti. Bu süreçte eşyalarımın güvenliği için her türlü önlemi aldılar. Bu uzun süreç boyunca gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı onlara teşekkürü borç bilirim.

 

Funda Güneş

İstanbul’daki evimi Eskişehir’e taşımam için nakliyat firması arayışında karşıma en iyisi olarak çıkan Bintaş Nakliyat ile görüştüm. Bintaş Nakliyat ilk başta eşyalarımın ekspertizini çıkardılar. Belirttiğim günde de eşyalarıma özel araçlarıyla gelip nakliyat sürecini başlattılar. Süreç boyunca gösterdikleri ilgi-alaka, güleryüzlülük için ayrı, sağlık şekilde taşınmamı sağladıkları için ayrı teşekkür ederim.

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu