Kurtköy Evden Eve Nakliyat

İstanbul Kurtköy, bir süre Kartal ilçesine bağlı olmuş, daha sonra Pendik ilçe olunca da ona bağlı bir mahalle halini almıştır. Kuzey batısında Aydos dağı yer alır ve güneyde de Sabiha Gökçen yer alır. Doğusunda Tuzla Orhanlı ve Akfırat beldeleri, kuzey bölgesinde de Sultanbeyli ile Şile ilçeleri yer almaktadır. TEM Otoyolu’nu bölgenin içinden geçmekte ve E5 karayoluna bağlanır.  Yoğun şekilde göç alan bölge, son nüfus sayımına göre 26 binden daha fazla nüfusa sahiptir. Hem coğrafi konumu hem de devamlı yatırım halinde olunması nedeniyle bölge nüfusu hızla artmaktadır. İlçenin sanatsal faaliyetleri, sosyal sorumluluk projeleri, ulaşım ağı konusunda yapılan projeleri Kurtköy zerinde de etkili olmaktadır.  Bölgede ticari açıdan da birçok yeni girişim bulunmakta Kurtköy nakliye firmaları yer almaktadır.

İş Yeri Taşıma

Kurumsal Kurtköy evden eve nakliye firmasında geniş kapsamlı bir hizmet ağına şahit olursunuz. Evinizi bir yerden başka bir yere taşımak, var olan iş yeri malzemelerinizi güvenli biçimde gideceği yere ulaştırmak için firmamıza sorgusuz başvuru yapabilirsiniz. Taşıma öncesinde sigorta işlemleri yapılmakta, eşyalarınız garanti altına alınmaktadır. Firmamız genel bakış açısı gereği müşterilerin değerlerini taşıdığının bilincindedir. Yani sıradan bir eşya taşıma işleminden çok daha fazlasını dikkate alarak taşıma işlemi gerçekleşir. Ofisler, bankalar, fabrika alanları, fuar alanı için stantlar ve diğer ihtiyaç olan alanlarda taşıma işlemleri zamanında ve planlı bir şekilde gerçekleşecektir. Firmamıza yapılan başvuru ve taleplerin iletilmesi ortak bir çözüm için yeterli olacaktır.

Şehir İçi Asansörlü Taşıma

Yüksek katlarda nakliyat işleminin rahat biçimde olması için asansörlü taşıma hizmeti ihtiyacı olmuştur. Çok yüksek katlara taşıma neredeyse imkânsız hale geldiği için vinçlerle kıs sürede pratik biçimde taşıma gerçekleşir. Örneğin 10. kat için eşyalarınız taşınacaksa, uzunlamasına bir parçası olan büyük araçlarla eşyalar indirilip çıkarılır. Büyük ev eşyaları da dahil olmak üzere sorunsuz biçimde işlem gerçekleşecektir.  Geniş kapsamlı hizmet veren firmamızdan dilerseniz Kurtköy asansörlü taşıma hizmeti dışında eşya depolama gibi hizmetleri de alabilirsiniz. Bir süre için güvenli depo alanı ihtiyaçlarınızda pratik ve ekonomik çözüm olacaktır.kurtköy eşya depolama hizmet veren firmamız eşyanızı en guzl şekilde muhafaza etmekteyiz.
kurtköy evde eve nakliyat
kurtköy evden eve

kurtköy eşya taşıma

kurtköy evden eve taşıma

Kurtköy Nakliyat

Kurtköy Ofis Taşıma

Kurtköy Eşya DepolamaBir cevap yazın

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu