Parsiyel Nakliyatı

Parsiyel nakliyatı hemen hemen tüm nakliye firmaları tarafından sunulan bir hizmettir. Bazen evinizdeki eşyaların tamamının değil bir kısmının taşınması gerekebilir. Büyük bir evden küçük bir eve taşınmanız durumunda artık ihtiyacınız olmayan bazı eşyaları taşımanız ve depolamanız gerekebilir. Bu ve buna benzer durumlarda yapacak olduğunuz nakil işlemi yine profesyonel bir ekip tarafından yapılmalıdır. Bintaş Nakliyat olarak yıllardır nakliye çözümlerini siz değerli müşterilerimizin ayağına kalite ve güven ile getiriyoruz. Alanında uzman teknik personellerimiz ve teknolojik gelişmeler ışığında sürekli güncellediğimiz ekipmanlarımız ile müşteri memnuniyeti çerçevesinde kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Sunduğumuz kaliteli hizmetin karşılığı olarak asla alın terimizin karşılığından daha fazlasını talep etmiyor, fiyat sklamızı bu ilke çerçevesinde düzenliyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana kalite ve güvenden asla taviz vermeyen bir kuruluş olduk. Sektörde daima örnek alınan ve bayrağı elinde bulunduran firmalar arasında yer almayı bildik. Bugün gelmiş olduğumuz noktada geçmişte başarı ile tamamladığımız iş sahibi müşterilerimiz ile birlikte büyük bir aile olduk. Sunduğumuz başarılı nakliye hizmetleri ve müşteri ilişkileri sonucu daima takdir görerek hep aranan firmalar arasında olduk.

Parsiyel nakliyatı dışında sigortalı nakliyat, laboratuar nakliyatı, askılı tekstil nakliyatı, depo taşımacılığı, tekstil taşımacılığı alanlarında da Bintaş Nakliyat güvencesi ile hizmet vermekteyiz. Sunduğumuz bireysel ve kurumsal hizmetlerden bahsedecek olursak, bireysel başlığı altında evden eve nakliyat, şehir içi eşya taşımacılığı, şehirlerarası eşya taşımacılığı, asansörlü taşımacılık, özel eşya nakliyatı, ambalajlama hizmeti, ekspertiz hizmetlerini sunmaktayız. Kurumsal çözümler kategorisi altında ise şehirlerarası ofis taşımacılığı, şehir içi ofis taşımacılığı, kurumsal şirket taşıma, banka taşımacılığı, mağaza taşımacılığı, ofis ve büro nakliyatı, kurumsal ofis nakliyatı hizmetlerini kalite standartları içinde siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Üstlendiğimiz tüm nakliye işlerinde nakil işlemine başlamadan önce işlemin yapılacağı alana gelen uzman personelimiz nakliye sırasında ihtiyaç duyulacak ekipman ve personel sayısını belirleyerek firmamıza bildirir. Nakliye aşamasını böylece sorunsuz bir şekilde tamamlamış oluruz.

Bizlerden parsiyel nakliyatı konusunda yardım almayı düşünüyorsanız iletişim numaralarımız yardımı ile bize ulaşabilirsiniz. Fiyat talep formunu doldurarak da bize bilgi verebilirsiniz.

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu