Evden Eve Nakliyat

Kartal evden eve nakliyat firmaları ile çalışmadan ev taşımak oldukça zahmetli ve masraflı olabilir. Profesyonel olmayan kişilerce yapılan taşınma işlemi eşyalarınızın kırılıp zarar görmesine ve hatta nakliye işlemini yapmak isteyenlerin sakatlanmalarına neden olabilir. Bintaş Nakliyat olarak yılların verdiği tecrübeyi hizmet kalitesi ile birleştirerek sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlara sunmak için yola çıktık. Alanında uzman çalışma arkadaşlarımız ve son teknoloji ürünü ekipmanlarımız ile daima siz değerli müşterilerimizin hizmetine koşmayı görev edindik. İstanbul merkezli bir firma olmamıza karşın Türkiye’nin hemen her yerinde nakliye hizmeti vermekteyiz. Geniş araç filomuz ve teknik ekibimiz ile sizlerden gelen taleplere yetişme gayreti içindeyiz.

Vermiş olduğumuz hizmetler Kartal evden eve nakliyat ile sınırlı olmayıp; bireysel anlamda şehir içi eşya taşımacılığı, şehirlerarası eşya taşımacılığı, asansörlü taşımacılık, özel eşya nakliyatı, ambalajlama hizmeti, ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Kurumsal çözümler başlığı altında ise kurumsal ofis nakliyatı, ofis ve büro nakliyatı, şehir içi ofis taşımacılığı, şehirlerarası ofis taşımacılığı, kurumsal şirket taşıma, banka taşımacılığı, mağaza taşımacılığı hizmetlerini sunmaktayız. Tekstil taşımacılığı, depo taşımacılığı, askılı tekstil taşımacılığı, parsiyel nakliyatı, sigortalı nakliyat, laboratuar nakliyatı da sunduğumuz diğer çözümler arasındadır.

Bize ulaştığınız takdirde uzman ekibimiz evinize gelerek Kartal evden eve nakliyat öncesi ön çalışma yaparlar. Eşyalarınızın genel durumu miktarı mobilya sayısı demonte hale getirilecek eşyalar ile ilgili fizibilite çalışması yapıldıktan sonra eşyaların kırılganlık yapısına göre farklı ambalajlar seçilerek eşya paketleme işlemine geçilir. Böylece eşya nakil işlemi öncesi eşyalarınız çizilme ve kirlenme gibi etkilere karşı korunmuş olur. Paketleme işlemi sonrası eşyalarınız kapalı kasa nakliye aracımıza bindirilir ve yeni yaşam alanınıza getirilir.

Bintaş Nakliye firmamızdan profesyonel nakliye hizmeti almak istiyorsanız iletişim bölümündeki numaralar yardımı ile bize ulaşabileceğiniz gibi ana sayfamızda bulunan fiyat talep formunu eksiksiz bir biçimde doldurarak nakliye sektörünün en önde gelenleri arasında bulunan firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz. İletişim bölümündeki form yardımı ile de bize ulaşmanız mümkün. Eşyalarınızı güvenli ellere teslim etmek için zaman kaybetmeden bize mutlaka ulaşın.

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu