Tekstil Taşımacılığı

Tekstil taşımacılığı yine evden eve nakliyat gibi zamanında ve titizlikle yapılması gereken nakliye çeşitlerinden biridir. Tekstil taşımacılığında nakil işlemi yapılacak eşyayı oluşturan maddenin kırılgan yapıda olmaması paketleme işleminin yapılmadan nakliye aşamasına geçilebileceğini göstermemektedir. Çoğu nakliye firması bu aşamayı atlayarak nakil işlemine geçebilmektedir. Taşınan kumaşların veya diğer tekstil ürünlerinin kirlenmemesi ve taşıma sırasında yıpranmaması adına paketlemelerinin profesyonel bir ekip tarafından yapılması gerekmektedir. Tekstil taşımacılığı hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapılması gereken bir işlemdir. Tekstil ürünlerinin kısa sürede tezgâhlarda ve stantlarda yerini alması ve buna bağlı olarak ticari döngünün başlaması gerekmektedir. Yaşanabilecek herhangi bir aksaklık müşterinin maddi anlamda zarar görmesine ve kariyerinin baltalanmasına neden olabilir. Bu yüzden nakliye işlemini yapan firmanın sorumluluklarının bilincinde bir ekip olmasına dikkat edilmelidir. Aksi takdirde müşteri mağdur edilebilir. Bintaş Nakliyat olarak teslim ettiğimiz bütün işlerde müşteri memnuniyetini baz alarak hiçbir müşterimizi mağdur etmeden faaliyet gösterdik ve göstermeye devam ediyoruz. Alanında uzman teknik ekibimiz ve son teknoloji ile donatılmış ekipmanlarımız ile kurulduğumuz günden bu yana kaliteli ve profesyonel hizmet vermeyi şiar edinmiş bir oluşumuz.

Tekstil taşımacılığı dışında sunduğumuz depo taşımacılığı askılı tekstil nakliyatı, parsiyel nakliyatı, sigortalı nakliyat, laboratuar nakliyatı hizmetleri dışında kurumsal ve bireysel hizmetlerimiz ile yine en çok tercih edilen firmalar arasında yer alıyoruz. Bahse konu kurumsal çözümlerimiz kurumsal ofis nakliyatı, ofis ve büro nakliyatı, şehir içi ofis taşımacılığı, şehirlerarası ofis taşımacılığı, kurumsal şirket taşıma, banka taşımacılığı, mağaza taşımacılığı şeklinde listelenirken bireyse çözümlerimizi evden eve nakliyat, şehir içi eşya taşımacılığı, şehirlerarası eşya taşımacılığı, asansörlü taşımacılık, özel eşya nakliyatı, ambalajlama hizmeti ve ekspertiz hizmeti olarak sıralayabiliriz.

Bintaş Nakliyat olarak hizmet yelpazemizde bulunan tüm çalışmalarımız öncesi nakliye işleminin yapılacağı alana giderek ön çalışma yapıyor, nakil işlemi sırasında kullanılacak ekipman ve personel sayısı gibi değişkenleri belirleyerek nakliyat sürecinin problemsiz bir şekilde yaşanmasını sağlıyoruz.

Tekstil taşımacılığı hizmetini Bintaş Nakliyat güvencesiyle almak istiyorsanız iletişim bölümümüzdeki numaralar ve fiyat talep formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu