Mağaza Taşımacılığı

Mağaza taşımacılığı detay ve altyapı isteyen bir nakliye şeklidir. Evden eve nakliyat hizmeti veren çoğu kuruluş kurumsal hizmet verme gayreti içindedir ancak çok azı kurumsal hizmet noktasında rakiplerine fark atabilmektedir. Mağaza taşımak hizmet yelpazenizde bulunan birden fazla çalışmanın aynı anda kullanılacağı nakliye işlemleri arasında yer alabilir. Söz gelimi giyim mağazası ile ilgili çalışma yapılacaksa tekstil ve dahi askılı tekstil taşıma kapsamına giren nakliye araçlarınızı çalışmaya dahil etmelisiniz. Dahası yine giyim mağazası ile ilgili örneğe devam etmek gerekirse ürünlerin sergilendiği stantları demonte hale getirip nakliye sonrası tekrar eski haline getirmek durumundasınız. Taşınan ürünlerin teminatı için sigortalı nakliye seçeneği de tercih edilebilecekken çok katlı mağazalarda asansör sisteminin de kurulması gerekebilecektir. Bintaş nakliyat olarak mağaza taşımacılığı ve daha birçok alanda profesyonel hizmet vermekteyiz. Alanında uzman çalışma arkadaşlarımız ve teknoloji harikası ekipmanlarımız ile daima siz değerli müşterilerimizin aradığı firmalar arasında olduk. Yılların verdiği tecrübe ve üstün hizmet kalitemiz ile geçmişte olduğu gibi gelecekte de sizlerin hizmetine koşuyor olacağız.

Bintaş Nakliyat olarak attığımız her adımı çağın gereklerine uygun bir şekilde ve sizlerden gelen tavsiye ve dönütlerin ışığında atmaktayız. Mağaza taşımacılığı dışında kurumsal anlamda verdiğimiz diğer hizmetlerimizden bahsedecek olursak; kurumsal ofis nakliyatı, ofis ve büro nakliyatı, şehir içi ofis taşımacılığı, şehirlerarası ofis taşımacılığı, kurumsal şirket taşıma, banka taşımacılığı hizmetlerinden bahsedebiliriz. Bireysel müşterilerimizin de unutulmadığı hizmet yelpazemizde evden eve nakliyat, özel eşya nakliyatı, şehir içi eşya taşımacılığı, şehirlerarası eşya taşımacılığı, asansörlü nakliyat, ambalajlama hizmeti, ekspertiz hizmetleri bulunmaktadır. Sigortalı nakliyat, parsiyel taşımacılık, tekstil taşımacılığı, depo taşımacılığı, askılı tekstil taşımacılığı, laboratuar nakliyatı alanında çalışmalarda Bintaş Nakliyat güvencesi kapsamında siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Tüm hizmet alanlarımızda olduğu gibi mağaza taşımacılığı alanlında da faaliyet gösterirken ön çalışma yaparak nakliye sırasında ihtiyaç duyulacak ekipman ve personel sayısını belirleyip sorunsuz bir nakil işlemi gerçekleştiriyoruz. Bizlerden profesyonel nakil işlemi için hizmet talep ediyorsanız iletişim bölümümüzdeki telefon numaraları aracılığı ile firmamıza ulaşabilir, detaylar hakkında bizi bilgilendirebilirsiniz.

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu