Şehirlerarası Eşya Taşımacılığı

Evden eve nakliyat firmalarının en sıklıkla verdiği hizmet şehirlerarası eşya taşıma hizmetidir. Eğer bir yerden başka bir yere taşınmayı düşünüyorsanız uzman bir nakliye firmasından yardım almanız en doğrusu olacaktır. Nakliye firmaları ile yapılan eşya nakil işlemleri bireysel olarak yapılan nakliye işlemlerine kıyasla çok daha kısa sürede profesyonelce tamamlanır. Ev taşımak nakliye şirketlerince daha kısa sürede yapılabilse de bazı durumlarda işinin ehli olmayan, kendine ve işine saygısı olmayan oluşumlar eliyle yapılan nakliye işlemleri müşteri için can sıkıcı bir hal alabilmektedir.  Kendilerine nakliye firması diyen bu oluşumlar montaj-demontaj aşamasını aslına uygun yapmadan özensiz paketlenen eşyalarınızı uygun olmayan koşullardaki nakliye araçları ile taşımak isterler sonuç olarak kırılan ve kirlenen eşyalarınız ile baş başa kalmak zorunda olabilirsiniz.

Bizler Bintaş Nakliye olarak yıllardır güven ve kalite sınırları içinde müşteri memnuniyetini gözeterek alanında uzman teknik kadromuzla hizmet vermekteyiz. Kurulduğumuz günden bu yana artarak devam eden başarılı iş teslimatları ile her zaman şehirlerarası eşya taşıma ve diğer hizmet alanlarında en çok tercih edilen firmalar arasında yer almayı bildik.

Bireysel ve kurumsal anlamda birçok alanda hizmet vermekteyiz. Bireysel hizmetlerimizden bahsedecek olursak; evden eve nakliyat, ekspertiz hizmeti, ambalajlama hizmeti, şehir içi eşya taşımacılığı, şehirlerarası eşya taşımacılığı, asansörlü taşımacılık, özel eşya nakliyatı bu alandaki çalışmalarımız arasında yer almaktadır. Mağaza taşımacılığı, banka taşımacılığı, kurumsal şirket taşıma, şehirlerarası ofis taşımacılığı, şehir içi ofis taşımacılığı, ofis ve büro nakliyatı ile kurumsal ofis taşıma hizmetlerimizi ise kurumsal çözümler başlığı altında sunuyoruz. Tekstil taşımacılığı, laboratuar nakliyatı, sigortalı nakliyat, parsiyel nakliyat, askılı tekstil nakliyatı, depo taşımacılığı da verdiğimiz diğer hizmetler arasında yer almaktadır.

Şehirlerarası eşya taşıma işlemi için bizimle irtibata geçtiğiniz takdirde alanında uzman ekibimiz eşyanın taşınacağı alana gelerek çalışmalarını başlatırlar. Yapılan ön çalışma ardından eşyalarınız paketlenerek nakliye aracımızı istiflenir ve şehirlerarası nakliye işlemi başlatılır.

Bintaş Nakliyat’ın profesyonel nakliye çözümlerinden faydalanmak için iletişim numaralarımız aracılığı ile bizlere ulaşabilir, fiyat talep formunu eksiksiz olarak doldurarak sizlere dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu