Banka Taşımacılığı

Evden eve nakliyat firmalarının bir kısmı kurumsal anlamda hizmet verme düşüncesi ile farklı hizmet alanlarında faaliyet gösterdiklerini belirtebilirler ancak kurumsal hizmet vermek tecrübe ve özgüven ister. Hele Banka taşımacılığı profesyonel bir çalışma ile mümkün olabilmektedir. Banka eşyalarının bilgisayar ve ATM gibi elektronik cihazlar ve ofis mobilyası gibi hacim olarak büyük eşyalar olması monte-demonte işleminin nakliye öncesinde profesyonel olarak yapılmasını gerektirmektedir. Elektronik ortamda ve dosyalarda saklanan belgelerinde çok iyi muhafaza edilerek paketleme esnasında özen gösterilmelidir. Fihristleme çalışması ile belgelerin gruplandırılması nakil işlemi sonrası hızlı bir eşya yerleşimi ve kısa sürede bankanın faaliyetlerine başlayabilmesi demek olacağından nakliyat işlemi deneyimli ve profesyonel bir ekip tarafından yapılmalıdır. Bintaş Nakliyat olarak yıllardır kurumsal ve bireysel anlamda hizmet vermekteyiz. Alanında uzman yetenekli çalışma arkadaşlarımız ve teknoloji harikası ekipmanlarımız ile daima nakliye sektöründe aranan isimler arasında olduk ve olmaya devam ediyoruz. Nakliye sektöründe bayrağı elimizde bulunduran bir firma oluşumuzu müşteri memnuniyeti ilkesini gözeterek yaptığımız çalışmalara bağlıyor, sizlerden bu konuda aldığımız olumlu dönütler ile bu başarımızı perçinliyoruz.

Banka taşımacılığı dışında mağaza taşımacılığı, kurumsal şirket taşıma, şehirlerarası ofis taşımacılığı, şehir içi ofis taşımacılığı, ofis ve büro nakliyatı, kurumsal ofis nakliyatı alanlarında kurumsal anlamda hizmet veriyoruz. Sadece kurumların değil bireysel müşterilerimizin de düşünüldüğü hizmet yelpazemizde evden eve nakliyat, şehir içi nakliyat, şehirlerarası nakliyat, ekspertiz hizmeti, ambalajlama hizmeti, özel eşya nakliyatı, asansörlü taşımacılık hizmetleri yer almaktadır. Tekstil taşımacılığı, depo taşımacılığı, askılı tekstil nakliyatı, parsiyel nakliyatı, sigortalı nakliyat, laboratuar nakliyatı alanlarında da hizmetlerimiz mevcut.

Bintaş Nakliyat olarak çalışma arkadaşlarımızı nakil işleminin yapılacağı alana önceden göndererek yapılacak olan çalışma ile ilgili detayları öğreniyor, oluşturduğumuz çalışma planı dâhilinde gerekli olacak olan ekipmanlarımızı ve nakil aracımızı belirleyerek kusursuz bir banka taşımacılığı işlemi gerçekleştiriyoruz. Bizlerden bu alanda profesyonel bir çalışma talep ediyor ve kusursuz bir hizmet arıyorsanız, iletişim bölümündeki numaralarımız aracılığı ile bize ulaşabilir veya fiyat talep formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurarak tarafımıza gönderebilirsiniz.

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu