Şehiriçi Ofis Taşımacılığı

Son dönemlerde evden eve nakliyat firmaları genellikle ev eşyaları taşıma işi ile ilgilenirler şeklinde yanlış bir inanış oluşmaya başlamıştır. Taşınma ve eşya nakli alanına giren bütün faaliyetler nakliye sektörü alanına girer. Nakliye hizmeti veren firmalar diğer bütün hizmet alanlarında olduğu gibi şehir içi ofis taşımacılığı alanında da hizmet vermektedirler. Size düşen bu hizmeti hangi firmadan almanız gerektiğini iyi belirlemek olacaktır. Ofis nakil işlemi bulunduğunuz ofisin artık yeterli gelmemesi veya yeni bir caddede lokasyonu çok daha iyi bir ofise geçmek istemeniz gibi farklı nedenlerle yapılabilmektedir. Birlikte çalışmayı düşündüğünüz nakliye firmasının analizini eğer çok iyi yapamazsanız, ekmek tekneniz olan ofisinizin eşyalarının zarar görmesine, nakil işleminin uzamasına bağlı olarak doğrudan maddi kayıplara ve kariyerinizde düşüşe neden olabilecek olan problemler ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bizler Bintaş nakliyat olarak yıllardır gerek ofis taşımacılığında gerekse diğer hizmet alanlarımız içine giren işlerde güven ve kaliteyi aynı çatı altında birleştirerek hareket ediyoruz. Alanında uzman teknik kadromuz yardımı ile sürekli güncel tuttuğumuz teknolojik ekipmanlarımız ile daima en iyi hizmeti en iyi fiyatlarla sunuyoruz.

Şehir içi ofis taşımacılığı dışında kurumsal anlamda ofis ve büro nakliyatı, kurumsal ofis nakliyatı, şehirlerarası ofis nakliyatı, kurumsal şirket taşıma, banka taşımacılığı, mağaza taşımacılığı alanlarında da hizmet vermekteyiz. Bireysel çözümler başlığı altında ise; evden eve nakliyat, şehir içi nakliyat, şehirlerarası nakliyat, asansörlü taşımacılık, özel eşya nakliyatı, ambalajlama hizmeti, ekspertiz hizmetlerini Bintaş Nakliyat güvencesi ile sunmaktayız. Laboratuar nakliyatı, tekstil taşımacılığı, depo taşımacılığı, sigortalı nakliyat, askılı tekstil nakliyatı, parsiyel nakliyat ise sunduğumuz diğer hizmetler arasındadır.

Bintaş Nakliyat tecrübesi ve güvencesi ile şehir içi ofis taşımacılığı hizmeti almak için bize başvurduğunuzda teknik ekibimiz ofisinize gelerek ön çalışma yaparlar ve eşya paketleme ve araca taşıma işlemi ile nakil işlem başlamış olur. Yeni ofisinize eşyalarınız büyük bir titizlik ve hız ile taşınarak faaliyetlerinize en kısa sürede yeni yerinizde başlamanız sağlanmış olur.

Detaylı bilgiyi iletişim numaralarımız aracılığı ile alabilir, profesyonel hizmetin kapılarını aralayabilirsiniz.

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu