Ofis ve Büro Nakliyatı

Bazen faaliyet alanınızı genişletmek isteyebilir veya personel sayınızda artışa gitmeniz gerektiğinde hâlihazırda kullandığınız ofis ve büro size yetersiz gelebilir. Bu gibi durumlarda içinde bulunduğunuz sektörde daha iyi hizmet verebilmek ve cironuzu arttırmak için iş yerinizi farklı bir semte veya şehre taşımanız gerekebilir. Bizler Bintaş Nakliyat olarak yılların verdiği tecrübeyi kaliteli hizmet anlayışı ile birleştirdik ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde siz değerli ziyaretçilerimize sunduk. Yıllardır taviz vermediğimiz ilkelerimiz ile daima nakliyat sektöründe bayrağı elimizde tuttuk ve sektörde çıtayı hep yükselttik. Ofis ve büro nakliyatı sıradan nakliye hizmetlerinden çok daha fazla özen gösterilmesi gereken bir alandır. Kariyerinizi korumak, hatta sağlamlaştırmak ve ekonomik durumunuzu etkilememek için hızlı ve sorunsuz bir eşya nakil işleminin gerçekleşmesi gerektiğinin farkındayız. Bintaş nakliyat olarak alanında uzman teknik kadromuz ve sürekli güncellediğimiz teknoloji harikası ekipmanlarımız ile siz değerli müşterilerimize her zaman en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara verme gayreti içinde olduk. Fiyat skalamızı ve hizmet yelpazemizi hep sizlerden gelen talepler ve tavsiyeler üzerine revize ettik. Bugün geldiğimiz noktada tercih edilen ve aranan bir nakliyat firması oluşumuzu siz değerli ziyaretçilerimize borçlu olmanın bilinciyle faaliyetlerimize devam ediyoruz.

Sunduğumuz kurumsal çözümlerin tamamından bahsedecek olursak; kurumsal ofis nakliyatı, ofis ve büro nakliyatı, şehir içi ofis taşımacılığı, şehirlerarası ofis taşımacılığı, kurumsal şirket taşıma, banka taşımacılığı, mağaza taşımacılığı bu alanda verdiğimiz hizmetlerdendir. Bireysel çözümlerimiz ise asansörlü taşımacılık, evden eve nakliyat, ekspertiz hizmeti, özel eşya nakliyatı, şehir içi eşya taşımacılığı, ambalajlama hizmeti ve şehirlerarası eşya taşımacılığıdır. Tekstil taşımacılığı, depo taşımacılığı, askılı tekstil taşımacılığı, parsiyel nakliyatı, sigortalı nakliyat, laboratuar nakliyatı da sunduğumuz hizmetler kapsamındadır.

Ofis ve büro nakliyatı için alanında uzman ekibimiz eşyanın taşınacağı alana gelerek gerekli ön çalışmayı yapar ve eşyalarınızın taşınacağı aracın belirlenmesine yardımcı olarak nakliye öncesi paketleme işleminin başlatılmasını sağlarlar. Eşya nakil işleminiz yapılan paketlemenin ardından başlayarak yeni ofisinize getirilir. Ofisin bulunduğu kat sayısına bağlı olarak asansörlü nakliyat hizmetinden faydalanabilirsiniz. Detaylar için mutlaka bize ulaşarak Bintaş Nakliyat kalitesini yakından hissedin!

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu