Hakkımızda

Hakkımızda

Bintaş Nakliyat 1990 yılında İstanbul’da kurulmuş köklü ve güçlü bir firmadır. Evden eve taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız bu güne dek yüzlerce iş alıp başarılı bir şekilde teslim etmiştir. Geçmişten geleceğe güvenle bakan güçlü ve köklü bir firma olarak ardımızda yüzlerce mutlu müşteri bıraktığımızı biliyoruz. Geçen yıllar içinde gereç araç filomuz gerekse diğer ekipmanlarımız ve alanında uzman çalışma arkadaşlarımızın sayısını arttırarak her bölgemizde hizmet verme gayreti içinde olduk, oluyoruz. Başarılı bir nakliye firması olmanın en önemli nedenlerinden birinin müşteri memnuniyetini ilke edinmiş yetişmiş teknik personel olduğunun bilmenin avantajı ile tüm departmanlarımızdaki çalışma arkadaşlarımızı hizmet içi eğitimlerle yetiştirerek daha profesyonel olmalarını sağlıyoruz.

Bintaş Nakliyat olarak kurumsal anlamda evden eve nakliyatın dışında sunduğumuz bireysel çözümler; şehir içi eşya taşıma, şehirlerarası eşya taşıma, asansörlü taşımacılık, özel eşya nakliyatı, ambalajlama hizmeti, ekspertiz hizmeti olarak sizlere sunulmaktadır. Kurumsal çözümlerden bahsedecek olursak;  kurumsal ofis nakliyatı, ofis ve büro nakliyatı, şehir içi ofis taşımacılığı, şehirlerarası ofis taşımacılığı, kurumsal şirket taşıma, banka taşımacılığı, mağaza taşımacılığı olarak sunulmaktadır. Tekstil taşımacılığı, depo taşımacılığı, askılı tekstil taşımacılığı, parsiyel nakliyatı, sigortalı nakliyat ve laboratuar nakliyatı vermiş olduğumuz diğer hizmetlerdendir.

Kaliteyi, güveni ve müşteri memnuniyeti ilkelerini şiar edinmiş bir firma olmamız kısa sürede siz değerli müşterilerimizin de teveccühü ile bizi zirveye taşımıştır. Bintaş Nakliyat olarak yol haritamızı daima sizlerden aldığımız ışık ve enerji ile çizerek geleceğe güvenle bakıyoruz.

Yayına aldığımız web sitemiz aracılığı ile ülkemizin her yerinden bize ulaşmak ve bizi yakından tanımak isteyen müşterilerimizi de unutmadık. İstanbul merkezli bir firma olmamıza rağmen ülkemizin tüm güzel insanlarına ulaşmayı misyon edinerek kalitede öncü ve müşteri memnuniyet garantili hizmetimizi herkesin ayağına getirmek istedik. Bizler evden eve nakliyat sektöründe bayrağı elimizde tutmak için gayret gösteren yetenekli, dinamik ve profesyonel bir ekibiz. İnanıyoruz ki sizlerden aldığımız olumlu dönütler ve tavsiyeler ışığında hedefimize kısa sürede ulaşacağız.

Bintaş Nakliyat sıradan bir nakliye hizmeti vermenin dışında dostluklar biriktirmek için yola çıkmıştır. Bu geniş ailenin bir parçası olmak istemez misiniz?

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu