Askılı Tekstil Nakliyatı

Askılı tekstil nakliyatı talebinde bulunan müşterilerimiz için özel olarak dizayn ettiğimiz tavanında askıların takılabilmesi için oluşturulan aparatların bulunduğu kapalı kasa nakliye araçlarımız devreye girmektedir. Zamanın ve şartların değişmesi ile birlikte pek çok konuda nakliye talebi siz değerli müşterilerimiz tarafından bizlere iletilmektedir. Askılı tekstil nakliyat talebi de bu gelen talepler arasındadır. Takım elbise, abiye ve gelinlik gibi katlandığı zaman ticari değeri düşebilen tekstil ürünleri askılı tekstil ürünleri nakliyatı kapsamında taşınabilmektedir. Üst düzey paketleme ve ambalajlama işlemi yapılmadan sadece askıdaki elbisenin üzerine geçirilen tozlanmayı engelleyen poşet yardımı korunaklı hale getirilen ürünler. Araş tavanında bulunan barlara askılar yardımı ile dizilerek taşınmaktadır. Bintaş Nakliyat olarak kurulduğumuz günden bu yana kaliteyi ve ilkeli nakliyat faaliyetini benimsemiş, asla hizmet kalitemizden taviz vermemiş bir oluşumuz. Alanında uzman teknik personelimiz ve teknoloji harikası ekipmanlarımız ile daima müşteri memnuniyeti ilkeli yürüttüğümüz çalışmalarımızın bir sonucu olarak siz değerli müşterilerimizden hep takdir gördük ve tam not almasını bildik. Nakliye sektöründe daima çıtayı yükselten bir oluşum oluşumuz, rakiplerimizin de hizmet kalitesini ister istemez arttırmalarına vesile olmuş bu alandaki çalışmalarımız diğer firmalara örnek teşkil etmiştir.

Askılı tekstil nakliyatı dışında parsiyel nakliyatı, sigortalı nakliyat, laboratuar nakliyatı, depo taşımacılığı, tekstil taşımacılığı alanlarında da profesyonel hizmet vermekteyiz. Kurumsal anlamda mağaza taşımacılığı, banka taşımacılığı, kurumsal şirket taşıma, şehirlerarası ofis taşımacılığı, şehir içi ofis taşımacılığı, ofis ve büro nakliyatı, kurumsal ofis nakliyatı hizmetleri verirken bireysel çözümlerimizi ise evden eve nakliyat, şehir içi eşya taşımacılığı, şehirlerarası eşya taşımacılığı, asansörlü taşımacılık, özel eşya nakliyatı, ambalajlama hizmeti, ekspertiz hizmeti olarak sunmaktayız.

Firmamız Bintaş Nakliyat sunduğu tüm nakliye çözümlerinde aynı kalite standardını yakalayarak %100 müşteri memnuniyet garantisi sunmaktadır. Yaptığımız tüm nakil işlemleri öncesi uzman personelimiz nakliye hizmetinin verileceği bölgeye giderek ön çalışma yaparlar böylece taşınacak ürün miktarı, araç seçimi, ihtiyaç duyulacak personel sayısı belirlenmiş olur.

Bintaş Nakliyat firmamızdan askılı tekstil nakliyatı konusunda yardım almak istiyorsanız iletişim bölümündeki telefon numaraları yardımı ile bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu