Asansörlü Taşımacılık

Evden eve nakliyat ile ilgili eğer deneyimlediyseniz bazı firmalarca eşyalarınızın bulunduğu veya taşınacağı kat sayısı problem edilebilmektedir. Bu tarz firmalar asansörlü taşımacılık alanında yeterli alt yapıya ve tecrübeye sahip olmadıklarından eşya nakil işlemi için sizlerde eşyanın taşınacağı ve yerleştirileceği kat sayısına göre ekstra ücret talep edebilirler. Bintaş nakliyat olarak bizler eşya nakliyatı konusunda yetişmiş, alanında uzman teknik ekibimiz ve teknoloji harikası ekipmanlarımız ile müşteri memnuniyeti garantisi kapsamında hizmet vermekteyiz. 25. Kata kadar yeni nesil eşya nakli için envanterimizde bulundurduğumuz asansörümüz yardımı ile eşyalarınızın taşınacağı ve yerleştirileceği kat sayısını problem etmiyoruz.

Bintaş Nakliyat olarak yıllardır nakliye sektöründe en iyiler arasında yer alıyoruz. Gücümüzü tecrübemiz ve siz değerli müşterilerimizin iş sonralarında tarafımıza yaptığı olumlu dönütlerden alıyoruz. Kalite ve güven kapsamında yapmış olduğumuz müşteri memnuniyet garantili çalışmalarımızdan hiçbir zaman taviz vermedik. İlkeli ve özverili yaptığımız çalışmaların maddi karşılığından çok manevi karşılığı bizi motive etmeye yetti. Fiyat skalamızı ve hizmet yelpazemizi hep sizlerden gelen talepler doğrultusunda revize ettik.

Asansörlü taşımacılık alanında en yeni sistemi en hızlı ve güvenli bir hizmet için ayağınıza getiren firmamız, bireysel ve kurumsal anlamda sunduğu hizmet kaliteleri ile de rakiplerinden ayrılıyor. Asansörlü taşımacılık dışında evden eve nakliyat, şehir içi eşya taşıma, şehirlerarası eşya taşıma, özel eşya taşıma, ekspertiz hizmeti, ambalajlama hizmetlerini bireysel çözümler kategori başlığı altında siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Kurumsal nakliye çözümlerimizden bahsetmek gerekirse; kurumsal şirket taşıma, kurumsal ofis nakliyatı, ofis ve büro nakliyatı, banka taşımacılığı, mağaza taşımacılığı, şehir içi ofis taşımacılığı, şehirlerarası ofis taşımacılığı hizmetlerimizden bahsedebiliriz. Depo taşımacılığı, tekstil taşımacılığı, askılı tekstil nakliyatı, parsiyel nakliyatı, sigortalı nakliyat ve laboratuar nakliyatı çalışmalarımızı ise diğer hizmet çözümlerimiz olarak sunmaktayız.

Asansörlü taşımacılık alanında Bintaş Nakliyat firmamızdan profesyonel yardım almak için fiyat talep formumuzu eksiksiz ve doğru olarak doldurabilir, iletişim bölümündeki form veya numaralar yardımı ile bizimle irtibata geçebilirsiniz. Daha hızlı ve güvenli eşya nakil işlemleri için Bintaş Nakliyat yanıbaşınızda.

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu