Depo Taşımacılığı

Depo taşımacılığı, eşya depolama hizmeti ile zaman zaman karıştırılabilmektedir. Depo taşımacılığı hâlihazırdaki deponun yeterli gelmemesi ya da zarar görmesi gibi farklı nedenlerle depolarının taşınmasını isteyen müşterilerimiz tarafından firmamızdan talep edilebilmektedir. Eşya depolama hizmeti ise eşyalarını bir süre kullanmayı düşünmeyen müşterilerimize verdiğimiz, eşyaların güvenli ve temiz ortamlarda bekletildiği hizmet demektir. Bintaş Nakliyat olarak yıllardır kalite ve güven sınırları içinde siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmetler sunmaktayız. Alanında uzman teknik ekibimiz ve teknolojinin desteği ile sürekli güncel tuttuğumuz ekipmanlarımız yardımı ile üstlendiğimiz her nakliye işlemini başarı ile sonlandırmaktayız. Müşteri memnuniyeti çerçevesinde sunduğumuz bütün işlerde siz değerli müşterilerimizden tam not alıyor, geçmişten aldığımız güç ile geleceğe daha güven içinde bakabiliyoruz. Depo taşımacılığı ve diğer tüm hizmet alanlarımızda gösterdiğimiz üstün başarının sizlerin takdiri olarak geri dönmesi bizi çıktığımız bu yolda daha da motive etmektedir.

Depo taşımacılığı hizmeti yanında sunduğumuz tekstil taşımacılığı, askılı tekstil nakliyatı, parsiyel nakliyatı, sigortalı nakliyat, laboratuar nakliyatı alanlarında da kalite ve güven çerçevesinde hizmet vermekteyiz. Sunmuş olduğumuz bu hizmetler yanında kurumsal ve bireysel çözümlerimiz ile de müşteri memnuniyeti çerçevesinde hizmet vermekteyiz. Bireysel hizmetlerimiz evden eve nakliyat, özel eşya nakliyatı, ekspertiz hizmeti, ambalajlama hizmeti, şehir içi eşya taşımacılığı, şehirlerarası eşya taşımacılığı olarak listelenirken kurumsal alanda vermiş olduğumuz nakliye çözümleri ise kurumsal ofis nakliyatı, mağaza taşımacılığı, banka taşımacılığı, kurumsal şirket taşıma, ofis ve büro taşımacılığı, kurumsal ofis nakliyatı, şehir içi ofis taşımacılığı, şehirlerarası ofis taşımacılığı hizmetlerinden oluşmaktadır.

Bintaş Nakliyat bünyesinde verdiğimiz tüm nakliye hizmetlerinden önce personelimiz nakliye işlemini yapılacağı alana gelerek ön çalışma yaparlar ve böylece nakliye öncesi ihtiyacımız olan ekipman ve personel sayısı belirlenir. Depo taşımacılığı öncesinde de aynı çalışmayı yaparak nakliyat sırasında karşılaşılabilecek problemlerin önüne geçilir.

Bintaş Nakliyat güvencesi ile bizlerden depo taşımacılığı hizmeti almak istiyorsanız iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilir, fiyat talep formunu eksiksiz ve doğru şekilde doldurabilir, iletişim bölümündeki form yardımıyla da bize ulaşarak profesyonel nakliye yardımı almak istediğinizi belirtebilirsiniz.

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu