Sigortalı Nakliyat

Evden eve nakliyat ve diğer tüm nakliye işlemlerine ek olarak sunulan sigortalı nakliyat hizmeti ile profesyonel eşya paketleme ile kırılma ve çizilmelere karşı güvende tuttuğumuz eşyalarınızı sigorta seçeneği ile ekstra güvence altına alıyoruz. Bintaş Nakliyat olarak yıllardır nakliye alanında siz değerli müşterilerimizin ayağına kalite ve güven sınırları içinde müşteri memnuniyeti garantili hizmet getirmekteyiz. Alanında uzman teknik personelimiz ve nakliye sırasında kullandığımız teknoloji harikası ekipmanlarımız ile daima birinci sınıf hizmet sunarak sizlerden tam not almasını bildik ve hep takdir edildik. Nakliye işlemleri sırasında talep edeceğiniz sigortalı nakliye hizmeti ile nakliye sırasında eşyalarınızın başına gelebilecek herhangi bir olumsuzluk anında güvence altında olmanızı sağlıyor. Sadece evden eve nakliye için geçerli olmayan bu seçenek tüm nakliye hizmetleri için siz değerli müşterilerimize tamamlayıcı bir seçenek olarak sunulmaktadır.

Sigortalı nakliyat dışında laboratuar nakliyatı, parsiyel nakliyatı, askılı tekstil nakliyatı, depo taşımacılığı, tekstil taşımacılığı alanlarında da Bintaş Nakliyat olarak hizmet verirken bireysel ve kurumsal çözümlerimiz ile de hizmet yelpazemizi çeşitlendiriyoruz. Bahse konu kurumsal çözümlerimizi kurumsal şirket taşıma, banka taşımacılığı, mağaza taşımacılığı, şehirlerarası ofis taşımacılığı, şehir içi ofis taşımacılığı, ofis ve büro nakliyatı, kurumsal ofis nakliyatı şeklinde listelerken bireysel çözümlerimizi ise evden eve nakliyat, şehir içi eşya taşımacılığı, şehirlerarası eşya taşımacılığı, asansörlü taşımacılık, özel eşya nakliyatı, ambalajlama hizmeti, ekspertiz hizmeti olarak sıralayabiliriz.

Hizmet yelpazemiz altında gösterdiğimiz tüm faaliyet alanlarında nakliye işlemi öncesi uzman ekibimiz iş sahasına giderek ön çalışma yaparlar. Nakliye işlemi için hangi ekipmanların tercih edileceği, kaç personele ihtiyaç duyulacağı ve hangi nakliye aracımızın bu iş için görevlendirileceği bu ön çalışma ile belirlenerek, nakliye işlemi süreci problemsiz bir şekilde atlatılır. Sigortalı nakliyat ve diğer tüm nakliyat seçeneklerimizde hiçbir şeyi gözden kaçırmamak ve nakliye işleminin tüm aşamalarında %100 müşteri memnuniyetini hedefleyerek yaptığımız bu çalışma ile başarılı iş teslimatlarımıza sürekli yenilerini ekliyoruz.

Bizden nakliye konusunda profesyonel yardım almak istiyorsanız iletişim numaralarımız veya fiyat talep formu aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu