Sarıgazi Evden Eve Nakliyat

Nüfusu 60.000 e dayanan ve binalar açısından genişleyebileceği yeri kalmayan Sancaktepe ilçesine bağlı İstanbul’un kalabalık mahallelerinden biridir. Her ne kadar yeni ev ve işyeri yapılması olasılığı kalmasa da kendi sınırların dâhilinde ve dışarıdan gelen ailelere kucak açmaya devam etmektedir. Haliyle en fazla ihtiyaç duyulan sektörler arasına Sarıgazi evden eve nakliyat branşı da girmektedir, tabi evler olarak başlayan nakliye işleri zamanla işyeri, ofis, parça eşyalar taşıma gibi çeşitli alanlara da dağılmış durumdadır. Ayrıca son dönemlerde daha ekonomik olacağı düşünülerek sadece asansör kiralama veya sadece araç kiralama gibi alternatif hizmetlerde türemiştir. Bazı durumlarda evet belki de daha uygun fiyata mal olabilir ancak özellikle taşıma ve istif konusunda yanınızda mutlaka deneyimli birinin bulunması gerektiğini unutmamalısınız. 

Araç Kiralama

Özellikle bekâr evi ya da öğrenci evi diye tabir edilen az eşyalı ev tiplerinde araç kiralama daha uygun fiyata gelmektedir, Sarıgazi evden eve nakliyat firmaları arasında sayılı olarak bu hizmeti veren firmamız müşterilerimizin memnuniyeti açısından bu yeni uygulamalara da başlamıştır. Araç içi taşıma konusunda eşyalarınız sigortalanırken paketleme ya da istifleme konusundan kaynaklı hasarlarda maalesef firmamız sorumlu değildir. Zaten araç kiralama talebinde bulunan müşterilerimize de bu hususlar konusunda gerekli bilgilendirmeler sağlanmaktadır böylece yapılan işlemin sonunda her iki tarafta üzülmeyecektir. Taşınmasını istediğiniz eşyaların çokluğuna göre talep edeceğiniz araçlarımız ile birlikte deneyimli şoförlerimizde size refakat etmektedir ve unutulmamalıdır ki onların görevi sadece eşyalarınızı güvenle taşımaktır.

 

Asansör Kiralama

Ekonomik sayılabilen bir diğer alternatif hizmette asansör ekipmanlarının kiralanmasıdır, bu hizmet genel olarak çok yüksek daire veya ofisler için daha ideal bir kullanıma sahiptir. Müşteri taşıyacak kişiyi ve aracı temin edebiliyorsa eğer nakliyat işinde sadece eksiği asansör kalmaktadır, yine kullanıcısı eşliğinde sizin talebiniz üzerine yönlendirdiğimiz personelimiz ile birlikte rahat bir şekilde taşınma işleminiz gerçekleştirilir. Yine de unutulmaması gereken bir unsur var ki her zaman için geçerlidir bir işi ustasından daha iyi kimse yapamaz, bu yüzden de bütün taşınma işlemlerinde tam tesisatlı olarak nakliye firması ile çalışılması sizin açınızdan işleri daha da kolaylaştırır.

Sarıgazi Evden Eve Nakliyat

Sarıgazi Evden Eve Taşıma

Sarıgazi Eşya Taşıma

Sarıgazi Yazicioğlu Nakliyat

Sarıgazi Eşya Depolama 

Sarıgazi Ofis TaşımaBir cevap yazın

Demolar

Ten Rengi

Başlık Stili

Navigasyon Modu

Sayfa Düzeni

Genişlik
Kutulu